Nawigacja

 • 16.05.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii TRZYMAJ FORMĘ & ŻYJ ZDROWO.

 • 10.05.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Święto Konstytucji 3 Maja.

 • 10.04.2017

  W kwietniu w naszej szkole odbył się apel z okazji Światowego Dnia Zdrowia pod hasłem „Depresja – porozmawiajmy o niej”.Uczennice z klasy I gimnazjum przedstawiły niezbędne wiadomości o depresji. Czym jest i jak jej uniknąć. Depresja staje się cywilizacyjnym wyzwaniem i nie należy bagatelizować już jej pierwszych symptomów. Zwana również chorobą duszy nie powinna izolować nikogo w potrzebie. Szkolnym zaakcentowaniem tego wydarzenia była projekcja filmu edukacyjnego pod tytułem „ Depresja”  i gazetka tematyczna. Również grupa taneczna poprzez taniec i śpiew zachęcała widzów do uczestniczenia w życiu społecznym i rodzinnym. Ogólnym celem jednorocznej kampanii, było doprowadzenie do tego, aby więcej osób cierpiących na depresję szukało pomocy i ją otrzymało. Ale na wasze skryte przed światem sprawy czeka wychowawca, pedagog i przyjaciele.

  Koordynator do spraw zdrowia i profilaktyki Iza Kapela

 • DZIEŃ KOBIET

 • 25.02.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Choinka szkolna - grupa najstarsza.

 • 08.02.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Choinka - troszeczkę starsi.

 • 07.02.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Choinka szkolna - najmłodsi.

 • 22.12.2016

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Koncert kolęd i pastorałek.

 • 07.12.2016

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii JARMARK BOŻONARODZENIOWY.

 • 07.12.2016

  Klasa 5 sp bierze udział w 3 projektach językowych. Jednym z nich jest projekt pod tytułem "Learning adventures with multicultural Mystery Skype". Na podstawie tego projektu 7.11.2016r uczniowie klasy 5 brali udział w grze pod tytułem " Mystery skype game". Jest to zabawa z wykorzystaniem skype polegająca na zadawaniu pytań uczniom z innej szkoły z zagranicy na temat ich państwa i miasta lub wsi. Uczniowie komunikują się w języku angielskim i muszą odgadnąć skąd pochodzą uczniowie z którymi rozmawiają. Kto pierwszy zgadnie ten wygrywa. Przykładowe pytania : Czy twoje państwo jest w Europie/Azji? Is your country in Europe/Asia? Czy twoje państwo jest na północy/ południu Europy/Azji? Is your country in the North/ South of Europe/ Asia? Nasi uczniowie rozmawiali z uczniami z Grecji. Było to dla nich niezapomniane przeżycie. Uczniom bardzo podobał się taki rodzaj lekcji. Już pytają o kolejne spotkania z uczniami z zagranicy.

 • OGŁOSZENIE

  W poniedziałek (5 grudnia) o godzinie 17:30 w naszej szkole (w sali gimnastycznej) rozpocznie  się  JARMARK BOŻONARODZENIOWY. Na jarmarku, będzie można kupić kartki świąteczne oraz wszelkie ozdoby świąteczne: stroiki, choinki, bombki, bałwanki, mikołaje, lampiony itp. Wytwory te są rękodziełem uczniów, rodziców i nauczycieli. Pieniążki zebrane podczas jarmarku zasilą budżet każdej klasy. W świąteczną atmosferę wprowadzi nas występ szkolnego chóru oraz czytanie wierszy i bajek o tematyce świątecznej.

  Zapraszamy wszystkich którzy chcą poczuć świąteczną atmosferę.

  RADA RODZICÓW

  SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU

  SAMORZĄD UCZNIOWSKI

 • 29.11.2016

  Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu ma już ponad 30-letnią tradycję. Pomysł zrodził się w USA w Kalifornii, gdzie w 1974 roku zachęcono ponad milion palaczy do odstawienia papierosów na jeden dzień. Oczywiście 24 godziny nie wystarczą – mają jedynie zachęcić do całkowitego porzucenia nałogu. Z czasem do walki z tytoniem dołączył cały świat. Również w naszej szkole walkę z nałogiem zaczęto od wprowadzenia nowego znaku zakazu palenia wyrobów tytoniowych i palenia papierosów elektronicznych na terenie obiektu. Następnym krokiem walki z nałogiem był apel, z udziałem chętnych uczniów klasy 4 i 5 Szkoły Podstawowej, II Gimnazjum oraz grupy tanecznej Cheerleaders. Podopieczni zaprezentowali scenkę profilaktyczną pod tytułem „Sąd nad papierosem” oraz monolog dlaczego nie palić papierosów. Zainteresowanie wzbudził film edukacyjny z udziałem popularnych w śród młodzieży youtuberów akcentujących mity o paleniu papierosów. Na zakończenie dziewczynki tańcząc zachęcały do propagowania zdrowego stylu życia. Stałym akcentem w naszych akcjach jest gazetka antynikotynowa składająca się z plakatów, haseł i kartonowych papierosów. Program antytytoniowy powinien powodować zmianę postrzegania co jest normą społeczną potencjalnych przyszłych palaczy, poprzez sprawienie, że wyroby tytoniowe będą mniej pożądane, mniej akceptowane i mniej dostępne.

   

  Koordynator do spraw zdrowia i profilaktyki Iza Kapela

 • 27.11.2016

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Andrzejki 2016.

 • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii XVI DZIEŃ PAPIESKI.

 • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ.

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół w Lubowidzu
  09- 304 Lubowidz
  ul. Jana Pawła II 46A
 • (+23)65-82-109

Galeria zdjęć