Nawigacja

 • Odjazdy autobusów

  UWAGA!  Odjazdy wszystkich autobusów (po uroczystości zakończenia roku szkolnego) odwożących uczniów będą o godzinie 11:00

 • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  odbędzie się 23 czerwca (piątek) 2017r.

  Porządek uroczystości:

  8:15 – Msza Święta w kościele parafialnym

  9:00 – spotkanie uczniów z dyrekcją i radą pedagogiczną na placu (parkingu) przy szkole

  9:30 – spotkanie uczniów z wychowawcami w salach

  Zapraszamy na uroczystość wszystkich nauczycieli, uczniów i  rodziców.

   

   

   

 • "PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA" - GŁOSOWANIE

  UWAGA!!!   UWAGA!!!

  GŁOSOWANIE - KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ

 • 12.06.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii SPOTKANIE Z PIOSENKĄ.

 • Podobnie jak rok temu bierzemy udział w konkursie "KOLOROWE BOISKA"

  Głosowanie od 7-18 czerwca

 • Nasza szkoła bierze udział w konkursie „PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA”

  Głosowanie od 10 czerwca

 • OMNIBUS

  5 czerwca nasza szkoła już po raz drugi zorganizowała finał gminnego konkursu wiedzy ogólnej dla klas 1-3 szkoły podstawowej „Omnibus 2017”. Koordynatorem konkursu była Barbara Potorska. Sprawdzał on wiedzę ogólną uczniów z edukacji polonistycznej, matematycznej, muzycznej, przyrodniczo-społecznej i ekologicznej. Wzięli w nim udział najlepsi uczniowie wyłonieni w I części konkursu ze szkół w Lubowidzu, Zieluniu, Sinogórze i Mleczówce. Uczestnicy finału kolejno udzielali odpowiedzi na pytania z różnych dziedzin. Za poprawną odpowiedź otrzymywali 1 punkt w postaci cukierka.Po podliczeniu punktów-cukierków okazało się, że I miejsce  zdobyła uczennica klasy 3 Oliwia Szostek z Zielunia, II miejsce uczennica klasy 3 Aleksandra Antosiak z Lubowidza, III miejsce uczeń klasy 2 Franciszek Bartkowski z Zielunia.

         Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez dyrekcję szkoły w Lubowidzu.

              I miejsce – mikroskop, gra towarzyska, bierki,

              II miejsce – puzzle, gra towarzyska, bierki,

              III miejsce – memory, gra towarzyska, bierki.

         Wszyscy uczestnicy II etapu konkursu wykazali się szeroką wiedzą z różnych dziedzin życia, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami, dyplomami i skromnymi upominkami.

  Uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i składamy gratulacje!

  Zdjęcia

 • 01.06.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii "Czas na zdrowie" & DZIEŃ DZIECKA.

 • 30.05.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii DZIEŃ MATKI.

 • 15 maja  2017r. w naszej szkole odbył się apel profilaktyczny pod tytułem ,,Trzymaj Formę ”. W akcji zdrowotnej wzięły udział uczennice z grupy tanecznej i uczniowie samorządu uczniowskiego. Uczniowie gimnazjum wyświetlili prezentację dotyczącą żywności ekologicznej. Następnym punktem apelu było rozstrzygnięcie konkursu profilaktycznego pt. „Zdrowo jem, więcej wiem”. I miejsce w kategorii Szkoły Podstawowej zdobyła kl. 6b , II miejsce klasa  4 , a III klasa  5. Natomiast w kategorii klas gimnazjalnych I miejsce wywalczyła klasa I, a II miejsce klasa III. Ostatnim punktem programu był taniec dziewcząt ze wstążkami.

   

  Koordynator do spraw zdrowia i profilaktyki Iza Kapela

 • 31.05.2017

  W dniu 10.05.2017r. został przeprowadzony „Krajowy Konkurs Wiedzy Olimpijskiej” on-line.

  W konkursie tym brali udział uczniowie naszej szkoły z gimnazjum. Opiekunem konkursu był pan Łukasz Cichaczewski.

  Byli to:  Dobies Adrianna  klasa III, Grzywiński Hubert  klasa III, Rogozińska Aleksandra  klasa III, Stopczyński Dawid   klasa III Szeluga Aleksandra  klasa II

  Celem konkursu było promowanie edukacyjnych i wychowawczych wartości sportu i olimpizmu oraz upowszechnianie wiedzy historycznej o dokonaniach sportowców-olimpijczyków.

  Zakres wiedzy dotyczył ogólnych zasad olimpizmu (ceremoniał i symbolika igrzysk), genezy igrzysk w starożytności. Rywalizacji polskich medalistów olimpijskich w Igrzyskach Letnich RIO w 2016 roku.

  Nasi uczniowie rozwiązywali indywidualnie test w sali komputerowej metodą on-line. Każdy z nich miał do rozwiązania 25 pytań, na które było 25 minut czasu. O wynikach oraz kwalifikacji poinformujemy wkrótce.

 • 12.05.2017 roku 17 młodych piłkarzy i piłkarek z klas 3 i 4 wzięło udział w turnieju Mini Euro. Spotkanie było zorganizowane przez redakcję Kuriera Żuromińskiego na Orliku. W rywalizacji brało udział 12 drużyn. Oprócz gry były także różne atrakcje. Między innymi pokaz swoich umiejętności zademonstrował Adrian Duszak– zawodnik freestyle football. Wiele radości i uśmiechu wzbudziła też jedna z konkurencji Turbokozak – konkurs cieszący się w środowisku piłkarskim ogromną popularnością. Należało kopnąć piłkę w otwór znajdującą się na płachcie bramki. Trzem osobom udało się pokonać płachtę. Jedną z tych osób  była Aleksandra Guz , która zakończyła rywalizację w konkursie na trzecim miejscu. Między meczami uczniowie mogli posilić się pyszną przekąską z grilla, a także odpocząć w specjalnie przygotowanym namiocie. Za udział każdy zawodnik otrzymał imienny dyplom i wiele wspaniałych nagród dla drużyny. Dzieci odjechały z uśmiechem na twarzy.

  Iza Kapela

 • 10.05.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Święto Konstytucji 3 Maja.

 • 10.04.2017

  W kwietniu w naszej szkole odbył się apel z okazji Światowego Dnia Zdrowia pod hasłem „Depresja – porozmawiajmy o niej”.Uczennice z klasy I gimnazjum przedstawiły niezbędne wiadomości o depresji. Czym jest i jak jej uniknąć. Depresja staje się cywilizacyjnym wyzwaniem i nie należy bagatelizować już jej pierwszych symptomów. Zwana również chorobą duszy nie powinna izolować nikogo w potrzebie. Szkolnym zaakcentowaniem tego wydarzenia była projekcja filmu edukacyjnego pod tytułem „ Depresja”  i gazetka tematyczna. Również grupa taneczna poprzez taniec i śpiew zachęcała widzów do uczestniczenia w życiu społecznym i rodzinnym. Ogólnym celem jednorocznej kampanii, było doprowadzenie do tego, aby więcej osób cierpiących na depresję szukało pomocy i ją otrzymało. Ale na wasze skryte przed światem sprawy czeka wychowawca, pedagog i przyjaciele.

  Koordynator do spraw zdrowia i profilaktyki Iza Kapela

 • DZIEŃ KOBIET

 • 25.02.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Choinka szkolna - grupa najstarsza.

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Zespół Szkół w Lubowidzu
  09- 304 Lubowidz
  ul. Jana Pawła II 46A
 • (+23)65-82-109

Galeria zdjęć