Nawigacja

 • 09.12.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii JARMARK BOŻONARODZENIOWY.

 • 30.11.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Andrzejki.

 • Przystanek Profilaktyka

  „Przystanek Profilaktyka”

  Dnia  17 - 18 listopada w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Żurominie odbył się „Przystanek Profilaktyka 2017”. W  Spotkaniu  wzięło udział 158 uczestników z powiatu żuromińskiego, w tym uczennice naszej szkoły z II klasy gimnazjum.

  Pierwszego dnia  nastąpiło otwarcie wystawy pt. „Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Przemocy wobec Dzieci”, śpiewano hymn „PaT” i w  wspólnie  tańczono „Belgijkę” do której młodzież porwała nawet żuromińskich policjantów.

  Młodzież uczestniczyła w warsztatach profilaktycznych oraz w wybranych przez siebie zajęciach artystycznych między innymi w profilaktyce dobrego Słowa,   teatralnych , Decupage , Dj-skich,  Zumbie, robotyce, samoobronie, krótkofalarstwie, pierwszej pomocy i w kinie nocnych Marków.

  Drugiego dnia wszyscy uczestnicy - choć niewyspani ale pozytywnie naładowani zebrali się na hali aby podsumować żuromiński przystanek. W tym dniu młodzież otrzymała z rąk  Piotra Ruszkowskiego dyplomy za udział w wystawie plakatów związanych z Międzynarodowym Dniem Zapobiegania Przemocy Wobec Dzieci.

   

  Koordynator do spraw zdrowia i profilaktyki Iza Kapela

 • OGŁOSZENIE

 • 16.10.2017

  16 października w dniu kolejnej rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża, uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Joanny Dobuckiej przygotowali program słowno – muzyczny pod tytułem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Uczniowie przypomnieli jak ważną postacią i autorytetem dla młodego człowieka był i jest światy Jan Paweł II. Przypomnieli między innymi fragmenty jego nauczania jak i drogę jaką przebył Karol Wojtyła, a później Jan Paweł II do świętości. W tracie przedstawienia towarzyszyła nam oprawa muzyczna w wykonaniu scholii parafialnej i prezentacja multimedialna przygotowana przez ks. Grzegorza Ślesickiego. Na zakończenie wszyscy wspólnie odśpiewali ulubioną pieść papieża polaka „ Barkę”.

 • DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 • 25.09.2017

  21 września 2017r. nasza szkoła miała zaszczyt gościć niezwykłego gościa, był nim biskup pomocniczy naszej diecezji, ks. biskup Mirosław Milewski. Odwiedził naszą szkołę z okazji wizytacji w naszej parafii. Ks. biskup najpierw udał się na spotkanie z panią  dyrektor Iwoną Domżalską po krótkiej rozmowie został zaproszony na spotkanie z uczniami naszej szkoły. Uczniowie wraz z panią Joanna Dobucką przygotowali program słowno – muzyczny pod tytułem „Błogosławiona Matka Klara Szczęsna – czcicielka Bożego Serca”. Ks. biskup jak i inni goście między innymi ks. dziekan i ks. proboszcz naszej parafii w skupieniu wysłuchali historii powołania i  życia naszej rodaczki Ludwiki. W przeżyciu duchowym pomogły nam pieśni  w wykonaniu naszych uczniów. Na zakończenie ks. Biskup podziękował i wszystkich pobłogosławił. Był mile zaskoczony dużym  zaangażowaniem naszej szkoły w życie religijne. Po spotkaniu z uczniami, udał się na krótką rozmowę z nauczycielami. Następnie zwiedził szkołę i poszedł do naszych najmłodszych uczniów – przedszkolaków.

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

  Rozpoczęcie  roku szkolnego 2017/2018

  odbędzie się 4 września (poniedziałek) 2017r.

  Porządek uroczystości:

  8:15 – Msza Święta w kościele parafialnym

  9:00 – spotkanie uczniów z dyrekcją i radą pedagogiczną na placu apelowym przy szkole

  9:30 – spotkanie uczniów z wychowawcami w salach lekcyjnych

  Zapraszamy na uroczystość wszystkich nauczycieli, uczniów i  rodziców.

 • OGŁOSZENIE

  Rok szkolny 2017/2018 dla SZKOŁY PODSTAWOWEJ GIMNAZJUM i PRZEDSZKOLA rozpocznie się 4 września.

 • Odbiór kart rowerowych

  W sekretariacie szkoły można odbierać KARTY ROWEROWE (odbiór od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 12:00).

 • WAKACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji.

 • Odjazdy autobusów

  UWAGA!  Odjazdy wszystkich autobusów (po uroczystości zakończenia roku szkolnego) odwożących uczniów będą o godzinie 11:00

 • Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

  odbędzie się 23 czerwca (piątek) 2017r.

  Porządek uroczystości:

  8:15 – Msza Święta w kościele parafialnym

  9:00 – spotkanie uczniów z dyrekcją i radą pedagogiczną na placu (parkingu) przy szkole

  9:30 – spotkanie uczniów z wychowawcami w salach

  Zapraszamy na uroczystość wszystkich nauczycieli, uczniów i  rodziców.

   

   

   

 • 27.06.2017

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii TURNIEJ "W harmonii zprzyrodą".

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkół w Lubowidzu
  09- 304 Lubowidz
  ul. Jana Pawła II 46A
 • (+23)65-82-109

Galeria zdjęć