OGŁOSZENIE
W dniu 16 listopada 2015r.
godz. 1600 (poniedziałek)
odbędą się spotkania z rodzicami - wywiadówka.
prezentacja - Zagrozenia dla dzieci i mlodziezy zwiazane z Internetem.
OGŁOSZENIE
W dniu 16 listopada 2015r.
godz. 1600 (poniedziałek)
odbędą się spotkania z rodzicami - wywiadówka.
prezentacja - Zagrozenia dla dzieci i mlodziezy zwiazane z Internetem.
Ślubowanie klas pierwszych
14 października w naszej szkole odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. Dzieci zaprezentowały się w kilku kategoriach. Udowodniły, że posiadają szeroką wiedzę na temat bezpiecznego zachowania się w drodze do szkoły i do domu. Zaliczyły śpiewająco egzamin z wiedzy i umiejętności i zaprezentowały rewelacyjną znajomość treści patriotycznych. Logicznie rozwiązywały również szkolne zagadki. Pozytywną ocenę wydało jury, w skład którego zasiedli rodzice naszych uczniów wraz z nauczycielami. Po egzaminie nastąpiło uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, w efekcie czego uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci w poczet naszej szkoły. Koniec uroczystości przypieczętowały życzenia i upominki od uczniów klas drugich i trzecich oraz Samorządu Uczniowskiego.
„Wykształcenie to dobro,
którego nic nie jest w stanie
nas pozbawić”.
Drodzy Nauczyciele!
W podziękowaniu za trudną pracę i wskazanie
właściwej drogi, życzymy dużo wytrwałości
sukcesów zawodowych, jak również uśmiechu
Każdego Dnia!

Uczniowie Zespołu Szkół w Lubowidzu
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Inauguracja roku szkolnego 2015/2016
Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016
odbędzie się 1 września (wtorek) 2015r.
Porządek uroczystości:
8:15 – Msza Święta w kościele parafialnym
9:00 – spotkanie uczniów z dyrekcją i radą pedagogiczną na placu (parkingu) przy szkole
9:20 – spotkanie uczniów z wychowawcami w salach
Zapraszamy na uroczystość wszystkich nauczycieli, uczniów i rodziców.
!!! Uczniów obowiązuje uczniowski strój galowy.
23 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wraz z nauczycielami wzięli udział w przedstawieniu pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” przygotowanym przez uczniów klasy 3a, 4b wraz z wychowawcami p. Jolantą Brodzińską i p. Agatą Ziółkowska oraz dziewczynki z klasy 5, które uatrakcyjniły występ pięknymi piosenkami. Nasi uczniowie starali się jak najdokładniej przedstawić bajkę, co nie było łatwe, ponieważ wszystkie dzieci znają ją z książek czytanych przez rodziców i każde potknięcie byłoby wyłapane. Jednak nasi uczniowie byli przygotowanie pięknie i wszystkie swoje kwestie wypowiedzieli śpiewająco. Uczniowie z uśmiechem podziwiali piękne stroje i dekoracje. A swój zachwyt widownia okazała ogromnymi brawami dla młodych aktorów i długą sesją fotograficzna.
OJ DZIAŁO SIĘ DZIAŁO !!!
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Rodzica.
FOTORELACJA
W naszej szkole została przeprowadzona ankieta "Zagrożenia uzależnieniami" w celu zaplanowania wspólnych działań z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom dzieci i młodzieży od nikotyny, alkoholu i narkotyków. Objęto nią 49rodziców uczniów z klas I – III gimnazjumco stanowi 60,5%, 19NAUCZYCIELI co stanowi 95% i 77 uczniów co stanowi 95%. Klikając na odpowiedni link zobaczysz analizę wyników tych ankiet.
BIBLIOTEKA SZKOLNA
zaprasza nauczycieli, uczniów i rodziców do skorzystania z materiałów o tematyce profilaktycznej:
W kwietniu odbył się apel profilaktyczny z programu „Trzymaj Formę” z okazji Światowego Dnia Zdrowia pod tytułem „Z pola na stół- uczyń jedzenie bezpiecznym”. zorganizowany przez p.Izę Kapelę, koordynatora ds. zdrowia i profilaktyki. Podczas apelu uczniowie klasy I i II gimnazjum przedstawili prezentację multimedialną pod tytułem Z pola na stół- uczyń jedzenie bezpiecznym”. Przypomnieli publiczności zasady pięciu kroków do bezpiecznej żywności. Zaśpiewali piosenkę profilaktyczną „Kocham ten stan” .Wystąpiła także grupa taneczna cheerleaderek, zachęcająca do aktywnego wypoczynku. Rozstrzygnięto konkurs profilaktyczny na plakat „Zasada pięciu kroków” . Wykonano gazetkę profilaktyczną pod tytułem” Pięć kroków do bezpiecznej żywności”.
Zobacz fotorelację
Każdego roku 22 kwietnia na całym świecie odbywają się uroczyste obchody Dnia Ziemi. Mają one na celu upowszechnienie problemów współczesnej ekologii i inicjatyw na rzecz ochrony środowiska i zdrowego stylu życia. Święto to liczy już 45 lat – po raz pierwszy obchodzono je w 1970 roku w Stanach Zjednoczonych. Po raz pierwszy Polacy wzięli udział w obchodach Dnia Ziemi 25 lat temu.
Uczniowie naszej szkoły również postanowili przyłączyć się do tego światowego święta 24 kwietnia , w piątek biorąc udział w programie artystycznym i licznych konkursach. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Zobacz fotorelację: I Dzień Wiosny.
W dniu 17.03.2015r. o godz.1600 dyrektor Zespołu Szkół zaprasza na spotkanie rodziców dzieci sześcioletnich.
Temat spotkania:
Powered by aSc EduPage