Aktualności

        • Dzień Kobiet w naszej szkole
          • Dzień Kobiet w naszej szkole

          • 9 marca 2015 Panowie wraz z uczniami, opiekunami uczniów i szkolnym chórem  Zespołu Szkół w Lubowidzu przygotowali akademię z okazji Święta Kobiet pt. „Kwiaty dla Ewy”.

            Pomysł apelu opierał się na wędrówce przez wieki i żartobliwie przedstawiał obchody Dnia Kobiet w różnych epokach. Uczniowie występowali w odpowiednich kostiumach.

            Walory estetyczne akademii podnosiła dekoracja, wykorzystanie podkładów muzycznych, układ choreograficzny i oczywiście oprawa chóru.

            Występy bardzo podobały się całek społeczności szkolnej. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć, a na koniec pragniemy jeszcze raz przypomnieć złożone życzenia:

            „Wszystkim kobietom,

             tym małym, dużym i dorosłym życzymy:

            Aby zawsze były piękne i uśmiechnięte.

             

            Drogim mamom w całym świecie,

            aby miały dobre dzieci.

             

            Kobietom starszym,

            Kobietom młodszym – zdrowia,

            szczęścia i pogody.

             

            Wszystkim znajomym Paniom i obcym

            Na co dzień i na niedzielę,

            duzi panowie i mali chłopcy

            Składają życzeń wiele”.

          • Ogłoszenie


          • Zapraszamy wszystkich absolwentów szkoły w Lubowidzu do podzielenia się z nami własnym osiągnięciami zawodowymi. Jesteśmy w trakcie tworzenia galerii wyjątkowych absolwentów naszej szkoły.
            Serdecznie dziękujemy za wszelkie informacje i odpowiedzi.
            Wszelkie informacje i zdjęcia prosimy kierować na adres: zslubowidz@wp.pl  
            Dyrektor i nauczyciele Zespołu Szkół w Lubowidzu

        • Bal walentynkowy dla klas 1-3
          • Bal walentynkowy dla klas 1-3

          • heartW dniu 12.02. w świetlicy szkolnej odbył się Bal Walentynkowy dla uczniów klas 1-3 zorganizowany przez panią Jolantę Brodzińską i Agatę Ziólkowską. Żeby wczuć się w nastrój każdy założył na siebie coś czerwonego, co pozwoliłow poczuć klimat dnia zakochanych. Dla uczestników przygotowane były różne konkurencje, zagadki i zabawy umilające spędzony wspólnie czas. Pierwszą konkurencją był znany wszystkim taniec w parze z balonem. Wygrała para, której balon nie spadł i nie pękł. Nasi uczniowie popisali się również znajomością znanych par z bajek i filmów dla dzieci oraz ogólną wiedzą na temat 14 lutego oraz tradycji i symboli związanych z tym dniem. Wiele śmiechu było podczas konkurencji "jaka to melodia", aczkolwiek uczniowie zaskoczyli nas znajomością naprawdę kultowych utworów o miłości. Każdy uczeń w nagrodę za udzielenie poprawnej odpowiedzi otrzymał piękne czerwone serce. heart