• Mikołajki w naszej szkole

• Tradycja obdarowywania się drobnymi prezentami w dniu imienin świętego Mikołaja na stałe wpisała się w naszą szkolną tradycję. Mikołajki to dzień,na który uczniowie długo czekają, ponieważ przynosi wiele radości i uśmiechów.

6 grudnia 2021 r. w naszej szkole zagościł świąteczny nastrój…

W poniedziałek na korytarzach Zespołu Szkół w Lubowidzu pojawiły się piękne mikołajkowe i  bożonarodzeniowe dekoracje. Z klas rozbrzmiewała muzyka, a uczniowie ubrani w mikołajkowe czapeczki  i czerwone stroje częstowali się smakołykami w Mikołajkowej Kawiarence. Nie zabrakło również słodkich upominków, którymi obdarował samorząd uczniowski. Z twarzy przez cały dzień nie znikały uśmiechy. Niektóre klasy postanowiły nawet część swych zajęć szkolnych odbyć na wycieczce, inne obdarowywały się upominkami. Mamy nadzieję, że wspólne przeżywanie Mikołajek wprowadziło wszystkich w pozytywny nastrój i umiliło okres oczekiwania na zasłużone prezenty.

Szkoda, że Mikołajki są tylko raz w roku!

• Andrzejki

• 30 listopada obchodziliśmy imieniny Andrzeja czyli "Andrzejki". Było barwnie i wesoło. Dzieci mogły poznać swoją przyszłość dzięki wróżbom i laniu wosku. Zabawa trwała cały dzień.

• Zimowa opowieść - teatrzyk

• 29 listopada w naszym przedszkolu odbył się spektakl teatralny pt.” ZIMOWA OPOWIEŚĆ”. Zorganizowany został przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Lubowidzu. Brały w nim udział aktorzy z Krakowa.

Dzieci  z przedszkola bardzo chętnie słuchały opowieści, była ona interesująca , ciekawa oraz zabawna. Wystąpił w niej Elf, Wróżka, Królowa Śnieżna, Niedźwiedź Polarny  i Pingwin.

Na koniec spektaklu wystąpił  Święty Mikołaj który rozdał wszystkim przedszkolakom cukierki. Dzieci były zachwycone i bardzo szczęśliwe za tak piękną opowieść.