• Logo-wszystkie-dzieci-zbierają-elektrośmieci-1360x765 (1).jpg

Drodzy rodzice i uczniowie!!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „ Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.

Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny
            i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych.

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy
            i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.”

„ Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy”

Termin akcji - 13-15 wrzesień 2023r.

Miejsce akcji- Szkoła Podstawowa w Lubowidzu

Zbieramy: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.

NIE ZBIERAMY TONERÓW, ŚWIETLÓWEK oraz niekompletnych urządzeń!

DLA NAJBARDZIEJ AKTYWNYCH UCZNIÓW PRZEWIDZIANE NAGRODY.

Wolontariat  i LOP

• Sprzątanie świata łączy ludzi

• Pod takim hasłem po raz kolejny weźmiemy udział w 30 edycji ogólnoświatowej akcji Sprzątania Świata. W najbliższy poniedziałek 11 września 2023r. od godz. 9.00 do 12.30 uczniowie i przedszkolaki z Zespołu Szkół w Lubowidzu posprzątają tereny przyleśne i pasy przydrożne Lubowidza i okolic. Wzorem lat ubiegłych odpady zbierane będą w sposób selektywny. Worki zapewniają organizatorzy.

Zachęcamy wszystkich do czynnego udziału

Opiekunowie LOP