• Elektrośmieci

• Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
            Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty

sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin Akcji: 14-21.02.2022r.

Miejsce Akcji: Zespół Szkół w Lubowidzu

• Miło nam poinformować, że Nasza Szkoła otrzymała wsparcie
            w postaci środków finansowych z programu –„Laboratoria Przyszłości” z przeznaczeniem na rozwijanie szkolnej infrastruktury.
            Szkoła Podstawowa w Lubowidzu otrzymała 70 000 złotych, za które  zakupiliśmy wyposażenie do poprawy szkolnej infrastruktury. Dzięki zakupionym pomocom dydaktycznym nasi uczniowie poprzez eksperymentowanie będą zdobywać praktyczne umiejętności.