• Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

• ​​​​​​W dniu 10 listopada w naszej szkole miał miejsce uroczysty apel z okazji Święta Odzyskania
            Niepodległości przez Polskę. Uczniowie pod kierunkiem p. Aleksandry Cywińskiej przedstawili
            program artystyczny pt. „Co to jest niepodległość”. Przypomnieli w nim drogę Polski do odzyskania
            niepodległości w 1918 r. Piękną recytacją i śpiewem starali się uświadomić społeczności szkolnej, jak
            cenna dla naszego kraju jest wolność i niezależność.

• #SzkołaPamięta - 1 listopada Dzień Wszystkich Świętych

• „Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”

(ks. Jan Twardowski)

Wszystkich Świętych, dzień w którym większość z nas na chwilę się zatrzymuje
            i uświadamia sobie, że życie jest bardzo kruche…

28 października nasze przedszkolaki wraz z paniami, udały się na cmentarz, gdzie wspólnie odwiedzili Grób Nieznanego Żołnierza. Dzieci postawiły zapalone znicze,
            a ciszą i modlitwą uczcili pamięć tych, którzy odeszli.

• „ Bo nauczyciel jest kapitanem co na okręcie dookoła Świata płynie wraz

z nami przez szkolne lata”

Oto hasło tegorocznej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa. W naszej szkole  odbyła się uroczystość z tej okazji.

W części artystycznej uczniowie klas 8 w imieniu całej społeczności uczniowskiej wyrazili swoje podziękowanie i serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia. Maja Purzycka i Natalia Kiec zaśpiewały piosenki pt. „Piosenka dla nauczyciela” oraz „Życzenia dla nauczycieli” natomiast Iga Zielińska Zaśpiewała utwór Sanah pt. „ Ostatnia nadzieja”. Reprezentanci klas ósmych rozdali nauczycielom, nauczycielom emerytom i pracownikom szkoły drobne upominki. Na zakończenie akademii przyszedł czas na wspomnienia osób, tworzących tę szkołę, a których ostatnimi czasy zabrakło pośród nas. Zostały wyczytane nazwiska zmarłych nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

1. Pani Maria Barbara Kostka
            2. Pani Anna Kostka
            3. Pani Zofia Kosek
            4. Pan Józef Wrzosek
            5. Pani Henryka Kubińska
            6. Ks. Tadeusz Nikicin
            7. Pani Wanda Kowalczyk
            8. Pani Regina Borowska
            9. Pani Mirosława Sałacka
            10. Pani Kazimiera Kowalska
            11. Pan Mirosław Sztramski
            12. Pani Maria Bartkowska

Na zakończenie została zaśpiewana piosenka Sanah, pt. „Aniołom szepnij to” w wykonaniu Igi Zielińskiej.